ریموت دزدگیر فایو استار

0 تومان
فروشنده
فروشگاه اصلی ایمن دید
10 / 10

ریموت فایو استار  FIVE  STAR -*****

ریموتدزدگیر فایو استار FIVE  STAR یک ریموت کنترل با فرکانس 315 مگا هرتز است و کددهی به ریموت فایو استار  به صورت کد لرن و از طریق فشردن یک میکروسوئیج در برد اصلی دستگاه انجام می شود.

ریموت دزدگیر فایو استارFIVE  STAR مجهز به یک آنتن تلسکوپی است، آنتن تلسکوپی ریموت فایو استار در بهبود و ارسال سریع فرکانس 315 مگا هرتز به دستگاه دزدگیر فایوا ستارFIVE  STAR  نقش بسیار مهمی را دارد.

بدنه ریموت دزدگیر فایواستار عمدتا پلاستیکی است بدنه پلاستیکی ریموت دزدگیر فایو استار محسنات زیادی دارد یکی از این محسنات وزن سبک ریموت کنترل دزدگیر فایو استار است که این وزن کم و بدنه پلاستیکی باعث می شود و ریموت کنترل در برخورد و ضربات وارد آسیب نبیند. ریموتهای دزدگیر های دیگر قسمت های فلزی زیادی دارند و این فلز به کار رفته در ریموت کنترل باعث سنگین شدن وزن ریموت می شود و این سنگینی باعث می شود در وارد شدن ضربات به برد مرکزی ریموت آسیب جدی وارد شود.

 ICریموت دزدگیر فایو استارFIVE  STAR  یک Ic 8 پایه با مشخصات فنی PT-2240 است و این IC دارای 4 کانال خروجی است که توانایی این را دارد تا پس از فشردن کلید ریموت کنترل فایواستار FIVE  STAR یک کد به ریسیور ارسال شود.

 

روش تعویض باتری ریموت دزدگیر فایو استار FIVE  STAR ؟

در برخی از مواقع ریموت دزدگیر فایو استار به دلیل ضعیف بودن باتری ریموت به خوبی فرکانس خروجی از ریموت کنترل را ارسال نمی کند در این مواقع باید باتری ریموت را با یک باتری آلکالایی A23 تعویض کرد برای تعویض باتری ریموت کنترل دزدگیر فایو استار باید 3 عدد پیچ کوچکی که روی قاب ریموت دزدگیر  فایو استار FIVE  STAR است را با پیچگوشتی 4 سو باز کرده و قاب 2 تیکه ریموت کنترل فایواستار را از هم باز کنید پس از باز کردن قاب ریموت فایو استار  دسترسی به برد مرکزی ریموت فایو استار محیا می گردد.

ریموتکنترل دزدگیر فایو استار FIVE  STAR 2 عدد قطب مثبت و منفی دارد که قطب منفی باتری ریموت کنترل

به صورت یک فنر لوله ای است  و می توان با یا نشانه باتری را به صورت صحیح جانمایی کرد و باتری قدیمی را با باتری جدید تعویض نمود.

پس از تعویض باتری باید به  دقت قاب پلاستیکی ریموت فایو استار  را بسته و ریموت را تست می نماید.

 

روش عیب یابی ریموت فایو استارFIVE  STAR ؟

در مواقع عمل نکردن ریموت فایو استار _FIVE  STAR ابتدا باید توجه کرد به  ال ای دی  ریموت کنترل و بررسی نمایید که چراغ ریموت کنترل فایو استارروشن می شود یا نه اگر روشن می شود باید به صورت پر نور و پر قدرت روشن شود اگر چراغ  ریموت  فایو استار کم نور است باید ابتدا باتری  ریموت کنترل فایو استاررا تعویض کنید.

روش دیگر عیب یابی ریموت فایو استار FIVE  STAR باید توجه داشته باشید آنتن تلسکوپی ریموت فایو استار باید به برد ریموت کنترل متصل باشد این آنتن وظیفه پخش فرکانس خروجی از ریموت کنترل فایو استار را دارد و مرحله بعد باید توجه داشت که آنتن تلسکوپی متصل است یا نه کلیدد قفل ریموت کار می کند ولی دیگر کلید ها کار نمی کند.

در این مواقع ICریموت کنترل سوخته است که این مشکل 2 راه حل دارد یا باید ریموت جدید به دزدگیر فایو استار کددهی شود یا IC ریموت کنترل فایو استار که به مشخصات PT2240 است تعویض گرددو مجددا با دستگاه مرکزی دزدگیر فایو استار کددهی و معرفی شود.

نکته : تمامی مدل های ریموت کنترل فایو استار به دستگاه های دزدگیر فایو استار قابل معرفی هستند 

روش کددهی ریموت یدک فایو استار

ابتدا درب دزدگیر فایو استار را باز کرده بر روی برد مرکزی دزدگیر فایو استار یک کلید لرن lern و یک led چراغ وجود دارد کلید لرن lern دزدگیر فایو استار را فشار داده تا چراغ led کنار کلید روشن شود، پس از روشن شدن چراغ مربوطه کاربر 10 ثانیه فرصت دارد تا یک به یک ریموت کنترل های یدکی دزدگیر فایو استار را با هر بار فشار دادن کلید ریموت به دستگاه دزدگیر فایو استار معرفی نمایید.

نکته: پس از معرفی هر ریموت کنترل دستگاه دزدگیر یک چشمک به نشانه تایید عملکرد می زند.

 

 

اطلاعات بیشتر
کد کالا311007-1
وزن0.001000
رنگمشکی
شماره ICpt2240
ولتاژ ورودی12 ولت ~30/Ac-Dc
فرکانس خروجی315 مگاهرتز
مدل آنتنآنتن فنری داخلی
قابلیت کپی برداریقابل کپی و تکثیر
جنس بدنهپلاستیک
نشانگر LEDبله
مقاومت در برابر آبخیر
نوع ریموتساده
توضیحات اجمالی

دزدگیر فایواستار شامل 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تضمین قطعات میباشد.

ارسال آیتم‌هایبا هم
0
رتبه:
0% of 100
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:ریموت دزدگیر فایو استار
امتیاز شما
بیشتر