LCDریموت ماجیکار332

39,000 تومان
  • خرید 20 با قیمت 130 تومان برای هر محصول و ذخیره 100%
فروشنده
فروشگاه اصلی ایمن دید
10 / 10

صفحه ال سی دی   LCD  دزدگیر ماجیکار702 -  332  majicar

  LCD   ماجیکار به نمایشگر شیشه ای روی ریموت تصویری دزدگیر ماجیکار گفته می شود.

ریموت تصویری دزدگیر ماجیکار بر روی ریموت کنترل یک LCD از جنس شیشه طراحی گردیده تا علائم دزدگیر را به کاربر مصرف کننده از دزدگیر تصویری ماجیکار نمایش هد.

Lcd دزدگیر ماجیکار-majicar  در برابر ضربه های شدید بسیار شکننده و آسیب پذیر است

Lcd ریموت تصویری ماجیکار majicar  قابل تعویض است و در مواقع شکستگی و خرابی به سادگی قابل تعویض است

Lcd ریموت تصویری ماجیکار majicar  به برد مرکزی ریموت کنترلدزدگیر لحیم گردیده و برای تعویض این قطعه باید از طریق هویه و قلع کشی lcd ریموت تصویری دزدگیر را جدا نمود و قطعه جدید را جایگزین کرد.


روش تعویضlcd ماجیکار دزدگیر تصویری؟

برای تعویض lcd ریموت تصویری دزدگیر ماجیکار ابتدا باید قاب ریموت دزدگیر ماجیکار تصویری را که یک عدد پیچ بر روی قاب ریموت تصویری دارد باز نمود و برد ریموت تصویری را از درون قاب جدا کرد.

پس از باز کردن قاب ریموت دزدگیر تصویری ماجیکار  majicar  باید به وسیله هویه با دمای مناسب و قلع مایع شده از طریق حرارت هویه و حرکت دست کشیدن هویه بر روی پایه های lcd ریموت تصویری ماجیکار  قطعه lcd ریموت را با صبر و شکیبایی جدا نمود.


نکته: درتعویض lcd ریموت ماجیکارmajicar دمای هویه بالا باعث آسیب دیدن برد ریموت تصویری ماجیکار می گردد و دیگر ریموت قابل استفاده نمی باشد.


نکته: قبل از نصب lcd جدید بر روی ریموت دزدگیر ماجیکارباید لیبل هایی که برای آکبند ماندن lcd ریموت ماجیکار  majicar از کمپانی بر روی lcd قرار داده اند را جدا نمود و پس از جدا نمودن لیبل ها و کوتاه نمودن و تنظیم نمودن پایه های lcd ریموت تصویری ماجیکار قطعه را در جای خود ثابت قرار داد.


پس از قرار دادن و ثابت شدن قطعه باید با دقت پایه های lcd را به ریموت تصویری دزدگیر ماجیکار لحیم نمود و در آنها پس از اتمام کار پایه ها را با فرچه و تینر از وجود قلع هایی که به صورت خرده در کنار پایه ها قرار گرفته اند خالی نمود.

 

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر
کد کالا410001-1-1
وزن0.001000
رنگمشکی
مارک ریموتMAJICAR
ولتاژ ورودی12 ولت ~30/Ac-Dc
جنس بدنهشیشه
نشانگر LEDخیر
مقاومت در برابر آبخیر
سازگار با دستگاهماجیکار
نوع ریموتتصویری
توضیحات اجمالی

این قطعه مصرفی و قابل تعویض میباشد

ارسال آیتم‌هایبا هم
0
رتبه:
0% of 100
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:LCDریموت ماجیکار332
امتیاز شما
بیشتر