ریموت بلوتوث433MHz

56,000 تومان
فروشنده
فروشگاه اصلی ایمن دید
10 / 10

ریموت بلوتوث مدادی چیست؟

نسل جدید ریموت کنترل های ساده است که قابلیت کپی و تکثیر از یک ریموت کنترل را دارد، ریموت بلوتوث بر خلاف نام آن که به نام ریموت بلوتوث شناخته می شود هیچ ارتباطی با بلوتوث و فرکانس های ارتباطی موج کوتاه ندارد و فقط به این نام یعنی ریموت بلوتوث شناخته می شود.

انواع ریموت بلوتوث؟

 ریموت های بلوتوثی عمدتا به 5 مدل تقسیم می شوند و در طرح ها و مدل های ظاهری مختلفی تولید می شوند.

ریموت بلوتوث های مدادی کدفیکس

یکی از مدل های ریموت بلوتوثمدل ریموت بلوتوثی کدفیکس 315mhz مگا هرتز است

اینن مدل ریموت کنترل توانایی کپی برداری از ریموت کنترل های کد فیکسی در رنج فرکانسی 315 مگاهرتز را دارا می باشد و عمدتا آن را با نام ریموت بلوتوث 315 می شناسند.

مدل دیگر ریموت بلوتوث موجود در بازار سیستم های حفاظتی ریموت بلوتوث 433 مگا هرتز است کد درصد فروش بیشتری را نسبت به مدل های دیگر ریموت بلوتوث در بازار به خود اختصاص داده است ریموت بلوتوث 433  عمدتا در سیستم های بک پارکینگ ریموت های راهبند ها و ریموت های کرکره برقی ها استفاده می شود.

ریموت بلوتوث های متغییر مدادی  چیست ؟

ریموت بلوتوث های متغییر ریموت های هستند که رنج خروجی فرکانس آن ها قابل تغییر است و کاربر می تواند از طریق یک کیت تشخیص فرکانس که فرکانسی ریموت را نمایش می دهد و فرکانس ریموت بلوتوث را تغییر داده و به رنج فرکانس مورد نظر خود برسانند.

ریموت بلوتوث های کد متغییر به سه دسته تقسیم می شوند

ریموت بلوتوث متغییری که از رنج  315 مگاهرتز تا 433 مگا هرتز را پشتیبانی می کند

 این ریموت از طریق دو عدد جا مپر قابل برنامه ریزی هستند یکی از جا مپر ها مربوط به کد دهی ریموت کنترل بلوتوثی است و جامپر دیگر کد دریافتی را فیکس می کند.

 قیمت ریموت بلوتوث مدادی چند است؟

قیمت ریموت بلوتوث بسته به نوع ریموت کنترل، کیفیت محصول و توانایی کپی کردن از مدل های مختلف ریموتهای کنترل متفاوت هستند و قیمت ریموت کنترل بلوتوث از   315هزار تومان تا 40 هزار تومان متغییر است .

 توان کددهی ریموت بلوتوث مدادی؟

در بازار سیستم های حفاظتی دستگاه ها و گیرند های مختلفی تولید می شوند که از نظر دریافت فرکانس با هم متفاوت هستند برخی از ریموت کنترل های IC هایی متفاوت را دارا می باشند .که قابلیت کد 64 بایتی را بر روی ic ها دارند و این ریموت کنترل ها غیر قابل کپی و تکثیر از طریق ریموت کنترل بلوتوثی می باشند.

روش خام کردن کد ریموت بلوتوثی مدادی چگونه است؟

ریموت های بلوتوثی عمدتا از طریق کلید های ریموت کنترل خام یا بدون کد می شوند و کاربر با نگاه داشتن 2 عدد از میکروسوئیج ریموت کنترل می تواند ریموت کنترلرا بدون کد و آماده کددهی مجدد نمایید.

روش بدنه کد کردن انواع ریموت بلوتوث معمولا به این گونه است که کلید باز و قفل ریموت بلوتوث را 5 ثانیه با هم دیگر نگاه داشته و پس از چند بار چشمک زدن LED ریموت بلوتوث یکی از کلید ها را رها نموده و کلید دیگر ریموت بلوتوث را همچنان نگه داشته و کلید رها شده را 3 بار فشار داده ریموت شروع به چشمک زدن می کند.

روش کد دهیبه ریموت بلوتوث مدادی؟

روش کد دهی به ریموت بلوتوث به این گونه است که بهتر است در موقع کپی کردن ریموت بلوتوث نکات زیر را رعایت کنید.

در موقع کددهی و کپی ریموت بلوتوث بهتر است ریموت کنترل مربوط را پشت به پشت ریموت بلوتوث قرار دهید، این امر باعث بهبود روند کد دهی می شود.

یکی دیگر از راهکارهای بهبود کد دهی به ریموت بلوتوثاین است که نقاط فلزی ریموتمربوط را به نقاط فلزی ریموت بلوتوث چسبانده و بعد کددهیرا انجام دهید از این طریق ریموت بلوتوث به صورت سریع تر و دقیق تر با ریموت مربوط ست می شود. 

 

اطلاعات بیشتر
کد کالا402073
وزن0.001000
رنگمشکی
شماره IChcs301
ولتاژ ورودی12V-A27
فرکانس خروجی433 مگاهرتز
مدل باتریA27
مدل آنتنبدونه آنتن
قابلیت کپی برداریگیگا کد 64bit
جنس بدنهپلاستیک, فلز
نشانگر LEDبله
مقاومت در برابر آببله
سازگار با دستگاهPLC, Active, MAJICAL, استیل گارد
نوع ریموتساده
کشور سازندهچین
توضیحات اجمالی

ریموت بلوتوثی 433 مدادی

ارسال آیتم‌هایبا هم
5
رتبه:
100% of 100
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:ریموت بلوتوث433MHz
امتیاز شما

ریموت بلوتوثی 433 مدادی

بیشتر